Logo SAPiK Szczecinek

Już 30 maja Plac Wolności zabrzmi muzyką młodych talentów!

Ocena 0/5

30 maja przed szczecineckim Ratuszem odbędzie się koncert zjednoczonej orkiestry Szkół Muzycznych ze Szczecinka i Koszalina. Podczas wydarzenia zaprezentują się soliści – tegoroczni oraz ubiegłoroczni absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej w Szczecinku, reprezentujący różne specjalności, takie jak: śpiew, flet, trąbka, kontrabas, gitara, saksofon czy klarnet.

W tym roku koncert plenerowy będzie miał klasyczny wydźwięk, oferując publiczności wyjątkowe spotkanie z muzyką w eleganckim, tradycyjnym repertuarze. To doskonała okazja, by posłuchać młodych, utalentowanych artystów i wspólnie spędzić majowy wieczór w muzycznej atmosferze.

Orkiestrę poprowadzi znany szczecineckiej publiczności dyrygent - Tomasz Giłka.

Plac Wolności
30 maja 2026r.
Start: godz. 20:00

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności